fbpx

Kdo jsme

Jsme komunita lidí, kteří šíří principy úspěchu v kapitalismu a pomáhají je lidem aplikovat v praxi pod vedením zkušených podnikatelů a investorů.
Pořádáme přednášky a pravidelně se scházíme u hry Cashflow od Roberta Kiyosakiho s cílem zvyšovat hodnotu jednotlivých lidí, a tím dostat Českou republiku mezi TOP 5 zemí na světě.

Vzdělání

Již více než 30 let žijeme v systému svobodného podnikání a volného trhu, který každému umožňuje splnit si své sny a mít skvělý životní styl. Většina lidí si toho však není vědoma, nebo nevěří, že je to pro ně možné, protože principy úspěchu v tomto systému se na školách neučí a od rodičů jsme je nedostali.

Cítíme tedy potřebu předávat principy úspěšného života v kapitalismu, tvorby bohatství a získávání finanční a časové nezávislosti, a vychovat tak novou generaci úspěšných, šťastných a naplněných lidí, kterým záleží na společné budoucnosti nás všech.

Praxe

Vzdělávat se a neaplikovat je investice s nulovou návratností a kdo své znalosti nedává do praxe, nemůže očekávat výsledky. Jedině skrze změnu myšlení, získávání a zlepšování dovedností a osvojování si správných návyků se stáváme hodnotnějšími lidmi, kteří mají šanci na lepší život, který dnešní doba nabízí.

Klademe proto velký důraz na uplatňování informací v praxi a pomáháme lidem v dělání prvních reálných kroků k tomu, aby mohli být v kapitalismu úspěšní. Naše komunita dává tolik potřebnou podporu, inspiraci a motivaci, která pomáhá překonat strach z neznámého a z opuštění komfortní zóny.

Vedení

Informací jak uspět je mnoho a vybrat ty relevantní pro vás je těžké. Mnoho lidí se tak vydává za úspěchem velmi neefektivně a plýtvá energií, časem i penězi. Nejrychlejší cesta, jak uspět, je být veden někým, kdo zná vaše cíle, sám podobných dosáhl, je ochotný vás to naučit a má na vašem úspěchu zájem.

Náš tým je veden lidmi, kteří v kapitalismu uspívají. Učí nás podnikatelé a investoři, kteří nejen že dosáhli opravdové finanční a časové svobody, ale dokázali to také naučit mnoho dalších lidí. Díky tomu dokážeme otevřít dveře a pomoci každému, kdo chce uspět, je naučitelný a má dostatek pokory, aby se nechal vést.

Přijď mezi nás

IMG_6526
Cashflow v Ostravě 17.7.2024
Setkání naší ostravské komunity u hry Cashflow. Přijď nás poznat a zahrát si.
Přihlásit se
IMG_6574
Hraní Cashflow 22.7.2024
Pravidelné setkání naší komunity u hry Cashflow. Přijď nás poznat a zahrát si.
Přihlásit se
Cashflow Plzeň
Hraní Cashflow 29.7.2024
Pravidelné setkání naší plzeňské komunity u hry Cashflow. Přijď nás poznat a zahrát si.
Přihlásit se

Buďme v kontaktu

Sleduj nás na sociálních sítích

Máš dotaz? Chceš s námi spolupracovat? Chceš zorganizovat hraní Cashflow ve svém městě?